Prekių pristatymas ir grąžinimas

Kas pristatys mano prekes?

Prekes jums į namus ar į darbovietę pristatys kurjeris. Dėl pristatymo laiko ir vietos patikslinimo, kurjeris gali su Jumis susisiekti telefonu. Absoliučia dauguma atvejų prekes gausite per 1-2 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo Lietuvos regiono.
Taikome nuolaidą prekių pristatymui. Jeigu užsakymo suma viršija 50 Eu, PRISTATYMAS NEMOKAMAS. Jeigu užsakymo suma neviršija 50 Eu, pristatymas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 3 Eu su PVM. Siuntų pristatymui į Kuršių Neriją – taikome papildomą 5 Eu mokestį.

Jeigu neturite galimybės apmokėti už prekes pavedimu ir užsakyti prekės internetu, susisiekite ir mes priimsime užsakymą telefonu, o sumokėti galėsite kurjeriui.

Per kiek laiko pristatote prekes?

Pirkdami Tavokosmetika.lt internetinėje parduotuvėje, absoliučia dauguma atvejų prekes gausite per 1-2 darbo dienas po įmokos įskaitymo banke. Pristatymo laikas priklauso nuo Lietuvos regiono.

Kiek kainuoja prekių grąžinimas?

Prekių keitimas bei grąžinimas – nemokamas. Norėdami grąžinti Jums pinigus už Jums nepatikusią ar netikusią prekę, mes prašome laikytis labai paprastų grąžinimo sąlygų. Dėkojame už konstruktyvų ir paprastą bendradarbiavimą!

Prekių grąžinimo sąlygos

  • Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.
  • Grąžindami prekę turėsite atsiųsti mums elektroniniu paštu info@tavokosmetika.lt užsakymo numerį, prekės pavadinimą bei prekės kodą kurį pageidaujate grąžinti. Mes su Jumis susisieksime ir atsiųsime informaciją dėl tolimesnių grąžinimo veiksmų. Jums reikės atsiųsti į mūsų sandėlį Jums netikusias prekes (transportavimo išlaidas apmoka Pirkėjas bei už prekių gabenimą atsako Pirkėjas).
  • Prekės privalo būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje nepažeistoje pakuotėje.
  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, kiti žymėjimai, neišteptos ir kt.).
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
  • Grąžinama prekė turi būti nauja (nepradėta vartoti).
  • Norint grąžinti prekę(es), grąžinamos prekės turi būti originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.

Pinigų grąžinimo procedūra

Jūsų grąžinamos prekės pristatomos į sandėlį (sandėlio adresą, kuriuo reikia grąžinti prekes atsiųsime Jums elektroniniu paštu), kuriame mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo formos užpildymo ir pateikimo.
Šios prekių grąžinimo taisyklės remiasi Lietuvos Respublikos įstatymais ir elementaria logika. Mes nekuriame papildomų kliūčių ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą. Visais atvejais stengiamės rasti geriausią sprendimą JUMS!

Shop By Department