Pristatymas

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Kas pristatys mano prekes?

Prekes jums į namus ar į darbovietę pristatys kurjeris. Dėl pristatymo laiko ir vietos patikslinimo, kurjeris gali su Jumis susisiekti telefonu. Absoliučia dauguma atvejų prekes gausite per 1-2 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo Lietuvos regiono.
Taikome nuolaidą prekių pristatymui. Jeigu užsakymo suma viršija 50 Eu, PRISTATYMAS NEMOKAMAS. Jeigu užsakymo suma neviršija 50 Eu, pristatymas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją - 3 Eu su PVM. Siuntų pristatymui į Kuršių Neriją – taikome papildomą 5 Eu mokestį.

Jeigu neturite galimybės apmokėti už prekes pavedimu ir užsakyti prekės internetu, susisiekite /860405988/ ir mes priimsime užsakymą telefonu, o sumokėti galėsite kurjeriui.

Per kiek laiko pristatote prekes?

Pirkdami Tavokosmetika.lt internetinėje parduotuvėje, absoliučia dauguma atvejų prekes gausite per 1-2 darbo dienas po įmokos įskaitymo banke. Pristatymo laikas priklauso nuo Lietuvos regiono.

Kiek kainuoja prekių grąžinimas?

Prekių keitimas bei grąžinimas - nemokamas. Norėdami grąžinti Jums pinigus už Jums nepatikusią ar netikusią prekę, mes prašome laikytis labai paprastų grąžinimo sąlygų. Dėkojame už konstruktyvų ir paprastą bendradarbiavimą!

Prekių grąžinimo sąlygos

 

Pinigų grąžinimo procedūra

Jūsų grąžinamos prekės pristatomos į sandėlį (sandėlio adresą, kuriuo reikia grąžinti prekes atsiųsime Jums elektroniniu paštu), kuriame mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo formos užpildymo ir pateikimo.
Šios prekių grąžinimo taisyklės remiasi Lietuvos Respublikos įstatymais ir elementaria logika. Mes nekuriame papildomų kliūčių ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą. Visais atvejais stengiamės rasti geriausią sprendimą JUMS!

TavoKosmetika.lt © 2012-2018 Kosmetika internetu, Naturali kosmetika. Sprendimas - TopWeb.lt