D.U.K

Kaip užsisakyti prekes?

Visų pirma, įdėkite norimas prekes į krepšelį:

Išsirinkę visas prekes, spauskite ant viršuje nurodyto krepšelio:

Tada apskaičiuokite siuntimą ir mokesčius:

Įveskite regioną (miestą) ir pašto kodą. Spauskite gauti kainas:

Tuomet pasirinkite iš dviejų galimybių:

Pasirinkus norimą atsiėmimo būdą spauskite formuoti užsakymą:


Apsipirkdami mūsų parduotuvėje, tai galite padaryti kaip svečiai arba kaip registruoti vartotojai (pastarieji gali gauti išskirtinius pasiūlymus tiesiog į savo el. paštą). Pateiksime pavyzdį, kaip pirkti parduotuvės svečiui:

Pasirinkite "Svečio apsipirkimas" ir spauskite tęsti:

Užpildykite visus žvaigždute pažymėtus laukelius. Jei jūsų pristatymo ir mokėjimo adresai tokie pat, pažymėkite varnelę. Spauskite tęsti:

Dar kartą pasirenkate pristatymo metodą. Taip pat galite palikti komentarą:

Tuomet pasirinkite apmokėjimą. Šiuo atveju vienintelis galimas būdas - banko pavedimu. Jei pildysite užsakymą, atsiimant prekės iš parduotuvės, galėsite pasirinkti mokėjimą tiesiai pardavėjui. Taip pat perskaitykite mūsų taisykles, pažymėkite, jog su jomis susipažinote ir spauskite tęsti:

Jums pasirodys užsakymo patvirtinimo langas:

Įsitikinkite, jog viską pažymėjote teisingai. Jums pateikiama apmokėjimo sąskaita. Jei viskas atitinka jūsų poreikius - spauskite patvirtinti užsakymą:


Apie pavykusį užsakymą jus įspės šie užrašai:

Tuo jūsų pirkimas ir baigiasi, jums belieka pervesti pinigus į nurodytą sąskaitą ir laukti atkeliaujančių prekių!

 

Per kiek laiko atkeliauja mano užsakymas?

el. parduotuvėje įsigytų prekių pristatymas (visoje Lietuvoje) yra įvykdomas per 1-4 darbo dienas skaičiuojant nuo apmokėjimo datos, 90% užsakymų atkeliauja per 2 dienas. Prekės savaitgaliais nesiunčiamos. Visi užsakymai kuomet apmokėjimas padaromas iki 12 val. yra išsiunčiami tą pačią dieną. Informuojame, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

TavoKosmetika.lt © 2012-2018 Kosmetika internetu, Naturali kosmetika. Sprendimas - TopWeb.lt